İletişim

Aşağıdaki yorum formu vasıtasıyla Metin Hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

1 comment

Atilla - a couple of years ago Reply

Merhaba, size ziyaretçilerinizin hoşuna gidebilecek sitemizden bahsetmek istiyoruz. Bildiğiniz gibi birçok kişi ingilizcesini geliştirmek için film ve dizi izliyor ama türkçe altyazı ile izlendiğinde maalesef hiçbir katkısı olmuyor. Eğer ingilizce altyazı ile izlenirse dizide kullanılan birçok kelime bilinmediği için seyir zevki düşüyor. Dizi ve film izleyerek ingilizcemizi geliştirmek istiyorsak öncelikle o dizide kullanılan tüm kelimeleri öğrenmeliyiz. Peki tüm kelimeleri öğrenebileceğimiz bir platform var mı? DiziyleOgren.Com

DiziyleOgren.Com Nedir?

Diziyleogren.com ingilizce öğrenmek için dizi ve film izleyenlere yönelik kurulmuş ücretsiz bir platformdur. İçerisinde bulunan birçok dizi ve filmden dilediğinize tıklayarak o dizide kullanılan tüm İngilizce kelimelere ve anlamlarına eğlenceli quiz eşliğinde çalışabilirsiniz. Böylece hem birçok yeni kelime öğrenmiş olursunuz hem de tüm kelimeleri bildiğiniz için diziyi rahatlıkla ingilizce altyazı ile izleyebilirsiniz.

Not : Yasal kurallar gereği dizi veya filmlerin kendisini yayınlamıyoruz. Kelimeleri siteden öğrendikten sonra bahsi geçen dizi veya filmi Netflix gibi yasal platformlar üzerinden izleyebilirsiniz..

DiziyleOgren.Com tamamen ücretsizdir ve hep öyle kalacaktır. Şu süreçte daha fazla kişiye ulaşmak için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Eğer ziyaretçilerinize sitemizi tanıtmak isterseniz gerekli medya ve daha detaylı bilgiyi sağlayabiliriz. Ayrıca sitemiz hakkında görüş ve önerilerinizi de duymak isteriz.

Saygılar | DiziyleOgren.Com

https://diziyleogren.com/

Leave a Reply: